skip to Main Content

ТОВ “1К” надає послуги з проектування систем вентиляції та кондиціонування, систем опалення. Ми готові до співпраці як з приватними замовниками (проекти  для індивідуальних будинків та квартир), так і з організаціями. Ми виконуємо проекти для промислових підприємств, медичних установ, підприємств громадського харчування, супермаркетів, розважальних центрів, підземних паркінгів, ресторанів та ін.

Ми також проектуємо системи холодопостачання для комфортного кондиціонування (центральні кондиціонери, фанкойли), технологічного кондиціонування (системи охолодження серверних чиллер-стійки охолодження), а також проектування вентиляції промислового холодопостачання для різних виробництв.

Наша спеціалізована команда реалізує проекти, засновані на новітніх технологіях, відповідно до чинних стандартів та норм, завдяки чому спроектовані системи кондиціонування, вентиляції та опалення відповідають найвищим стандартам якості.

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально. Ми консультуємо наших клієнтів щодо найкращих рішень, які будуть корисними для їхнього проекту. Ми рекомендуємо перевірених виробників та імпортерів високоякісних продуктів для систем кондиціонування та вентиляції. Наш багаторічний досвід у галузі та співпраця з постачальниками дозволяють нам надавати професійні послуги на найвищому рівні

Back To Top