skip to Main Content

Монтаж систем кондиціонування повітря

Наше сучасне середовище немислиме без технологій кондиціонування повітря. Процеси охолодження та кондиціонування повітря відіграють важливу роль скрізь: на промисловому виробництві, виробництві продуктів харчування, торгових центрах, бізнес-центрах, ресторанах, супермаркетах, магазинах, пекарнях, закладах відпочинку, приватних будинках.

На Вашому робочому місці занадто холодно, занадто тепло, занадто сухо або підвищена вологість?

Компанія “1К” створить  ідеальний  мікроклімат у Ваших приміщеннях. Приємні кліматичні умови в приміщенні є основною вимогою для хорошого самопочуття та продуктивності Ваших працівників. Ми підберемо необхідне обладнання та проведемо монтаж системи кондиціонування (спліт-система, мультиспліт система, vrv/vrf), щоб Ви, Ваші працівники та клієнти змогли як найкраще сконцентруватись на своїй роботі.

ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

  • Спліт-систем

Спліт-система являється найбільш розповсюдженими типом кондиціонерів. Побутові кондиціонери складається із 2-х блоків: зовнішнього та внутрішнього. Внутрішній блок побутових кондиціонерів монтується в приміщенні, а зовнішній блок кондиціонера монтується на зовні приміщення. Фреон, який випаровується у внутрішньому блоці спліт-системи забирає надлишок тепла із приміщення і вивільняє його назовні у зовнішній блок.

спліт система
  • Мульти-спліт система

Багатоконтурний кондиціонер або мульти спліт система, як правило, працює так само, як спліт-кондиціонер. Різниця лише в тому, що один зовнішній блок кондиціонера обслуговує декілька внутрішніх блоків. Системи кондиціонування з декількома сплітами підходять для охолодження та опалення невеликих комерційних приміщень або приватних будинків. Монтаж мульти-спліт системи відбувається аналогічно спліт-системі.

мульти-спліт система
  • Мульти-зональна система

Системи VRF/VRF можуть мати модульну структуру. Їх можна поєднувати та розширювати різними способами, щоб досягти великої потужності в кілька сотень кВт. Зовнішні блоки мульти зональної системи кондиціонування можна встановлювати в поєднанні з дуже великою кількістю внутрішніх блоків. Дані системи можуть бути адаптовані до відповідних спеціальних вимог приміщення. VRF/VRF системи використовуються для обігріву або/та охолодження кількох приміщень або цілого будівельного комплексу.

VRV/VRF мультизональна система

БЕЗКОНТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ, ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ ТА КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Back To Top