skip to Main Content

Одна із послуг компанії «1К» є проектування та монтаж системи аспірації, система без якої неможливо собі уявити сучасну промисловість, таку як деревообробна, металургійна, текстильна, картонно-паперова промисловість,  фармацевтична та інші.

Аспірація – це процес відсмоктування шкідливих газів та дрібних частин, які виникають в процесі роботи на виробництві, щоб не допустити їхнього потрапляння в повітря робочих приміщень.

Системи аспірації можна поділити на моноблочні і модульні.

  • Моноблочна система аспірації.
    Їхня основна перевага в мобільності та автономності. Дані системи встановлюються в безпосередній близькості до місця утворення забруднення. Моноблочна система аспірації, в основному, складається із вентилятора, вмонтованого сепаратора та ємкості для збору відходів.
  • Модульна система аспірації
    Її ще називають промислова аспірація. Це складна система аспірації, яка являється самою ефективною, оскільки проектується для конкретних задач та рішень та має задану продуктивність під конкретне виробництво.

Проектування системи аспірації є одним із найскладніших елементів в системі вентиляції, можна сказати «вищий пілотаж». Тому роботу по розрахунку, проектуванні та монтажу аспірації потрібно довіряти тільки професіоналам.

Back To Top